Tajna skrytka Pradawnych – 150 monet

Tajna skrytka Pradawnych – 150 monet

Select an option
1,700 points
SIGN IN TO REDEEM

W Pirackim emporium w The Sea of Thieves znajdziesz masę atrakcji dla piratów – od zestawów wyposażenia statku i broni po zwierzaki i kostiumy, które odmienią Twojego bohatera. Skarby te i wiele innych elementów możesz kupować za starożytne monety.

Kupuj pakiety starożytnych monet i wydawaj je w Pirackim emporium w Sea of Thieves. Możesz kupować przedmioty kosmetyczne premium (zestawy wyposażenia statku, broń, ubrania, zwierzęta) oraz Przepustkę grabieży na nowy sezon! Jeśli szukasz futrzastego pomocnika, eleganckiego kostiumu dla swojego pirata, czy imponującego galionu do swojego okrętu, odwiedź Pirackie emporium w Sea of Thieves i zobacz, co możesz kupić za starożytne monety.

Sea of Thieves: Regulamin pakietów starożytnych monet

Musisz zaakceptować Umowę o usługi Microsoft (microsoft.com/msa). Wymaga pobrania (wolne miejsce na dysku i szybkie łącze, za które mogą być pobierane opłaty). Może wymagać dodatkowego sprzętu i subskrypcji. Funkcje, usługi i wsparcie nie są dostępne w każdym regionie (xbox.com/regions). Mogą się różnić, zmieniać lub być wycofane. Może zawierać zakupy w grze. Wymagane konto Microsoft. Musisz mieć grę Sea of Thieves oraz Xbox Game Pass Ultimate/Xbox Game Pass Core na konsoli (sprzedawane osobno). Kody są bezzwrotne, chyba że prawo stanowi inaczej.