Przepustka bitewna premium Diablo IV

Przepustka bitewna premium Diablo IV

Select an option
9,000 points
SIGN IN TO REDEEM

Zdobywaj diabelsko stylowe nagrody dzięki uaktualnieniu do przepustki bitewnej premium lub przyspieszonej. Przejdź 90 poziomów, odblokowując nagrody w postaci przedmiotów kosmetycznych (zestawy pancerzy Przebudzenia, wierzchowce i pancerze wierzchowców, platynę i nie tylko).

Diablo® IV to najlepsze RPG akcji z niekończącymi się krwawymi bitwami, niezliczonymi umiejętnościami do opanowania, koszmarnymi lochami i legendarnymi łupami. Rozpocznij solo lub ze znajomymi kampanię o wciągającej fabule z niezapomnianymi postaciami i piękną, mroczną scenerią lub odkrywaj rozbudowaną grę końcową i wspólny świat, w którym gracze mogą spotykać się w miastach, aby handlować, łączyć siły w walce z bossami lub schodzić do strefy PVP, aby sprawdzić swoje umiejętności w walce z innymi graczami (bez konieczności korzystania z lobby). Gra obsługuje rozgrywki i postępy międzyplatformowe oraz lokalną grę kooperacyjną na Xbox.

To dopiero przedsmak tego, co czeka Cię w przyszłości w Diablo® IV – wkrótce udostępnimy m.in nowe wydarzenia, historie, sezony i nagrody.

Regulamin przepustki bitewnej premium Diablo IV
Wykorzystywanie kodów i nagród podlega standardowym warunkom Battle.net i Diablo IV obejmującym wymóg posiadania konta Battle.net z dostępem do gry, połączenia internetowego i platformy do grania spełniającej minimalne wymagania systemowe Diablo IV. Konto musi być w dobrej kondycji. Gra Diablo IV jest sprzedawana osobno. Kody muszą zostać wykorzystane do 31 grudnia 2024 r.