Przyspieszona przepustka bitewna Diablo IV

Przyspieszona przepustka bitewna Diablo IV

Select an option
22,500 points
SIGN IN TO REDEEM

Zdobywaj nieprzyzwoicie stylowe nagrody na 90 poziomach przyspieszonej przepustki bojowej i odblokuj m.in. nagrody kosmetyczne oraz platynę. Przyspieszona przepustka bojowa oferuje ponadto 20-krotne pomijanie poziomów i dodatkowe przedmioty kosmetyczne, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią rozgrywkę.

Diablo® IV to najlepsze RPG akcji z niekończącymi się krwawymi bitwami, niezliczonymi umiejętnościami do opanowania, koszmarnymi lochami i legendarnymi łupami. Rozpocznij solo lub ze znajomymi kampanię o wciągającej fabule z niezapomnianymi postaciami i piękną, mroczną scenerią lub odkrywaj rozbudowaną grę końcową i wspólny świat, w którym gracze mogą spotykać się w miastach, aby handlować, łączyć siły w walce z bossami lub schodzić do strefy PVP, aby sprawdzić swoje umiejętności w walce z innymi graczami (bez konieczności korzystania z lobby). Gra obsługuje rozgrywki i postępy międzyplatformowe oraz lokalną grę kooperacyjną na Xbox.

To dopiero przedsmak tego, co czeka Cię w przyszłości w Diablo® IV – wkrótce udostępnimy m.in nowe wydarzenia, historie, sezony i nagrody.

Regulamin przyspieszonej przepustki bitewnej Diablo IV
Wykorzystywanie kodów i nagród podlega standardowym warunkom Battle.net i Diablo IV obejmującym wymóg posiadania konta Battle.net z dostępem do gry, połączenia internetowego i platformy do grania spełniającej minimalne wymagania systemowe Diablo IV. Konto musi być w dobrej kondycji. Gra Diablo IV jest sprzedawana osobno. Kody muszą zostać wykorzystane do 31 grudnia 2024 r.