Tajná skrýš prastarých – 150 mincí

Tajná skrýš prastarých – 150 mincí

Select an option
1,700 points
SIGN IN TO REDEEM

Sea of Thieves Pirate Emporium nabízí spoustu zábavy pro piráty, kteří chtějí zažít dobrodružství na vlnách, od množství lodí a zbraní až po divoká zvířata a kostýmy, které promění vašeho piráta. Starobylé mince lze utratit v Pirate Emporium výměnou za tyto poklady a mnoho dalšího.

Kupte si balíčky starobylých mincí, které můžete utratit ve hře Sea of Thieves Pirate Emporium. Použijte je k získání prémiových předmětů, jako jsou sady lodí, zbraní, oblečení a domácí mazlíčci, nebo se vrhněte na Plunder Pass nejnovější série! Ať už hledáte zvířecího parťáka, elegantní kostým pro svého piráta nebo impozantního velitele pro své mocné plavidlo, navštivte Pirate Emporium v Sea of Thieves a podívejte se, co si za své starobylé mince můžete pořídit.

Sea of Thieves: Smluvní podmínky balíčku starobylých mincí

Musíte přijmout Smlouvu o poskytování služeb společnosti Microsoft (microsoft.com/msa). Vyžaduje stahování (dostatečné úložiště, širokopásmové připojení k internetu a zaplacené poplatky za poskytovatele internetových služeb). Může vyžadovat další hardware a předplatné. Funkce, služby a podpora nejsou dostupné ve všech regionech (xbox.com/regions) a mohou se časem upravit, změnit nebo být vyřazeny. Může obsahovat nákupy ve hře. Je vyžadován účet Microsoft. Je vyžadována hra Sea of Thieves a konzole Xbox Game Pass Ultimate nebo Xbox Game Pass Core (vše se prodává samostatně). Kódy nelze refundovat, kromě případů, kdy to vyžaduje zákon.