Battle Pass pro Diablo IV Premium

Battle Pass pro Diablo IV Premium

Select an option
9,000 points
SIGN IN TO REDEEM

Získejte hříšně stylové odměny s upgradem na Premium nebo zrychlený Battle Pass. Získejte cestu přes 90 úrovní a odemkněte kosmetické odměny, jako jsou odemčené brnění, osazení a osazené brnění, platinový režim a mnoho dalšího.

Diablo® IV je dokonalým akčním RPG zážitkem s nekonečným zlem určeným k zabití, nesčetnými schopnostmi k ovládnutí, děsivými dungeony a legendární kořistí. Pusťte se do kampaně sólo nebo s přáteli, setkejte se s nezapomenutelnými postavami v nádherně temném prostředí a strhujícím příběhu, nebo prozkoumejte rozsáhlou koncovou hru a sdílený svět, kde se hráči mohou setkávat ve městech a obchodovat, spolupracovat a bojovat se světovými bossy nebo sestoupit do zón PVP, kde si otestují své dovednosti proti ostatním hráčům – bez nutnosti lobby – s cross-play, cross-progression a couch co-op na Xboxu.

Toto je pro Diablo® IV pouze začátek, na obzoru se rýsují nové akce, příběhy, roční období, odměny a další.

Podmínky a pravidla Battle Passu pro Diablo IV Premium
Standardní podmínky pro Battle.net a Diablo IV platí pro uplatnění kódů a použití odměn, včetně účtu Battle.net v dobrém stavu, který má přístup ke hře, připojení k internetu a platformu pro hraní hry, která splňuje minimální systémové požadavky pro Diablo IV. Diablo IV se prodává samostatně. Kódy je nutné uplatnit nejpozději do 31. prosince 2024.