Zrychlený Battle Pass pro Diablo IV

Zrychlený Battle Pass pro Diablo IV

Select an option
22,500 points
SIGN IN TO REDEEM

Získejte hříšně stylové odměny prostřednictvím 90 úrovní zrychleného Battle Passu a odemkněte kosmetické odměny, Platinum a mnoho dalšího. Zrychlený Battle Pass navíc nabízí 20 skoků na úrovně a další kosmetické prvky, které dodají vašemu stahování démonů ještě větší vkus.

Diablo® IV je dokonalým akčním RPG zážitkem s nekonečným zlem určeným k zabití, nesčetnými schopnostmi k ovládnutí, děsivými dungeony a legendární kořistí. Pusťte se do kampaně sólo nebo s přáteli, setkejte se s nezapomenutelnými postavami v nádherně temném prostředí a strhujícím příběhu, nebo prozkoumejte rozsáhlou koncovou hru a sdílený svět, kde se hráči mohou setkávat ve městech a obchodovat, spolupracovat a bojovat se světovými bossy nebo sestoupit do zón PVP, kde si otestují své dovednosti proti ostatním hráčům – bez nutnosti lobby – s cross-play, cross-progression a couch co-op na Xboxu.

Toto je pro Diablo® IV pouze začátek, na obzoru se rýsují nové akce, příběhy, roční období, odměny a další.

Podmínky a pravidla zrychleného Battle Passu pro Diablo IV
Standardní podmínky pro Battle.net a Diablo IV platí pro uplatnění kódů a použití odměn, včetně účtu Battle.net v dobrém stavu, který má přístup ke hře, připojení k internetu a platformu pro hraní hry, která splňuje minimální systémové požadavky pro Diablo IV. Diablo IV se prodává samostatně. Kódy je nutné uplatnit nejpozději do 31. prosince 2024.