Skrytý poklad starovekých – 1 000 mincí

Skrytý poklad starovekých – 1 000 mincí

Select an option
8,500 points
SIGN IN TO REDEEM

V Sea of Thieves Pirate Emporium nájdete kopec potešenia pre pirátov, ktorí sa chcú presadiť na vlnách, od súprav lodí a zbraní až po šikovné domáce zvieratá a kostýmy na premenu svojho piráta. Staroveké mince môžete minúť v Pirate Emporium výmenou za tieto poklady a mnoho ďalšieho.

Zakúpte si balíky starovekých mincí, ktoré môžete minúť v obchode Pirate Emporium v hre Sea of Thieves. Použite ich na získanie prémiových kozmetických predmetov, ako sú súpravy lodí, zbrane, oblečenie a domáce zvieratá, alebo si zakúpte najnovší Plunder Pass pre sezónu! Či už hľadáte zvieracieho pomocníka, elegantný kostým pre svojho piráta alebo impozantnú figúru pre svoju mocnú loď, navštívte obchod Pirate Emporium v hre Sea of Thieves a pozrite sa, čo si za svoje staroveké mince môžete zaobstarať.

Sea of Thieves: balík starovekých mincí – podmienky a požiadavky

Musíte vyjadriť súhlas so zmluvou o poskytovaní služieb spoločnosti Microsoft (microsoft.com/msa). Vyžaduje sa stiahnutie súborov (vyžaduje sa veľa miesta v úložisku, širokopásmové internetové pripojenie a účtujú sa poplatky poskytovateľa internetových služieb). Môže sa vyžadovať dodatočný hardvér a predplatné. Funkcie, služby a podpora nie sú dostupné vo všetkých regiónoch (xbox.com/regions) a môžu sa časom líšiť, meniť alebo byť zrušené. Môže obsahovať nákupy v hre. Vyžaduje sa konto Microsoft. Vyžaduje sa hra Sea of Thieves a v konzole predplatné Xbox Game Pass Ultimate alebo Xbox Game Pass Core (všetko sa predáva osobitne). Kódy sa nedajú refundovať, ak sa zo zákona nevyžaduje inak.