Premium Battle Pass pre Diablo IV

Premium Battle Pass pre Diablo IV

Select an option
9,000 points
SIGN IN TO REDEEM

Prejdite na Premium alebo Accelerated Battle Pass a získajte hriešne štýlové odmeny. Získajte cestu cez 90 úrovní a kozmetické odmeny, ako sú napríklad odomknuté brnenia, osadenia a osadené brnenia, platinový režim a mnohé ďalšie.

Diablo® IV je dokonalý akčný RPG zážitok s nekonečným zlom na zabíjanie, nespočetnými schopnosťami na ovládnutie, desivými dungeonmi a legendárnou korisťou. Pustite sa do kampane sólo alebo s priateľmi, stretnite sa s nezabudnuteľnými postavami v nádherne temnom prostredí a strhujúcom príbehu alebo preskúmajte rozsiahlu koncovú hru a zdieľaný svet, kde sa hráči môžu stretávať v mestách a obchodovať, spolupracovať a bojovať so svetovými bossmi alebo zostúpiť do zón PVP, kde si otestujú svoje schopnosti proti ostatným hráčom – bez nutnosti lobby – s cross-play, cross-progression a couch co-op na Xboxe.

Toto je v hre Diablo® IV iba začiatok – na obzore sa črtajú nové akcie, príbehy, sezóny, odmeny a ďalšie.

Zmluvné podmienky Premium Battle Passu pre Diablo IV
Štandardné podmienky pre Battle.net a Diablo IV sa vzťahujú na uplatnenie kódov a použitie odmien vrátane konta Battle.net v dobrom stave, ktorý má prístup k hre, pripojenie na internet a platformu na hranie hry, ktorá spĺňa minimálne systémové požiadavky hry Diablo IV. Hra Diablo IV sa predáva samostatne. Kódy je potrebné uplatniť najneskôr do 31. decembra 2024.