Accelerated Battle Pass pre Diablo IV

Accelerated Battle Pass pre Diablo IV

Select an option
22,500 points
SIGN IN TO REDEEM

Získajte hriešne štýlové odmeny prostredníctvom 90 úrovní Accelerated Battle Passu a odomknite kozmetické odmeny, Platinum a oveľa viac. Accelerated Battle Pass navyše ponúka 20 preskočení úrovní a ďalšie kozmetické prvky, ktoré dodajú vášmu drancovaniu démonov ešte väčšiu eleganciu.

Diablo® IV je dokonalý akčný RPG zážitok s nekonečným zlom na zabíjanie, nespočetnými schopnosťami na ovládnutie, desivými dungeonmi a legendárnou korisťou. Pustite sa do kampane sólo alebo s priateľmi, stretnite sa s nezabudnuteľnými postavami v nádherne temnom prostredí a strhujúcom príbehu alebo preskúmajte rozsiahlu koncovú hru a zdieľaný svet, kde sa hráči môžu stretávať v mestách a obchodovať, spolupracovať a bojovať so svetovými bossmi alebo zostúpiť do zón PVP, kde si otestujú svoje schopnosti proti ostatným hráčom – bez nutnosti lobby – s cross-play, cross-progression a couch co-op na Xboxe.

Toto je v hre Diablo® IV iba začiatok – na obzore sa črtajú nové akcie, príbehy, sezóny, odmeny a ďalšie.

Zmluvné podmienky Accelerated Battle Passu pre Diablo IV
Štandardné podmienky pre Battle.net a Diablo IV sa vzťahujú na uplatnenie kódov a použitie odmien vrátane konta Battle.net v dobrom stave, ktorý má prístup k hre, pripojenie na internet a platformu na hranie hry, ktorá spĺňa minimálne systémové požiadavky hry Diablo IV. Hra Diablo IV sa predáva samostatne. Kódy je potrebné uplatniť najneskôr do 31. decembra 2024.