Dingusi senovės skrynia – 550 monetų

Dingusi senovės skrynia – 550 monetų

Select an option
5,100 points
SIGN IN TO REDEEM

Sea of Thieves Pirate Emporium saugomas piratų, norinčių išgarsėti jūroje, laimikio lobis. Tai ir laivai bei ginklų rinkiniai, ir gyvi naminiai gyvūnėliai bei drabužiai, skirti jūsų piratui aprengti. Senovines monetas Pirate Emporium galima išleisti mainais už šiuos lobius ir dar daugiau.

Pirkite senovinių monetų paketus ir išleiskite monetas Sea of Thieves žaidime Pirate Emporium. Naudokite juos, kad įsigytumėte aukščiausios kokybės kosmetinių reikmenų, pvz., laivų rinkinių, ginklų, drabužių ir naminių gyvūnėlių, arba išleiskite monetas naujausio sezono Plunder Pass! Jeigu ieškote gyvūnų pagalbininko, prašmatnaus savo pirato kostiumo ar įspūdingo laivapriekio papuošimo savo galingam laivui, apsilankykite Sea of Thieves Pirate Emporium ir pamatykite, ką galėtumėte gauti už savo senovines monetas.

Sea of Thieves: senovinių monetų paketo sąlygos

Turite sutikti su Microsoft paslaugų sutartimi (microsoft.com/msa). Reikia atsisiųsti (taikomi dideli saugyklos, plačiajuosčio interneto ryšio ir interneto paslaugų teikėjo mokesčiai). Gali reikėti papildomos aparatūros ir prenumeratų. Funkcijos, paslaugos bei palaikymas pasiekiami ne visuose regionuose (xbox.com/regions) ir po kiek laiko gali kisti, būti pakeisti ar nebenaudojami. Gali būti perkami žaidimuose. Reikalinga Microsoft paskyra. Reikalingas žaidimas Sea of Thieves ir konsolės prenumerata Xbox Game Pass Ultimate arba Xbox Game Pass Core (visi parduodami atskirai). Kodai negrąžintini, išskyrus atvejus, kai to reikalauja įstatymai.