Diablo IV 2X pakopos praleidimas

Diablo IV 2X pakopos praleidimas

Select an option
1,700 points
SIGN IN TO REDEEM

Savo mūšio leidime akimirksniu atrakinkite iki dviejų kitų atlygio pakopų.

Diablo® IV – tai kraštutinių veiksmų RPG patirtis, pasižyminti nesibaigiančiu žudymo blogiu, nesuskaičiuojamais gebėjimais valdyti, košmariškais požeminiais kalėjimais ir legendiniu grobiu. Dalyvaukite kampanijoje atskirai arba su draugais, susitikite su įsimintinais personažais nuostabiai paslaptingose aplinkose ir susidomėjimą keliančioje istorijoje arba tyrinėkite išplėstinį finalinį žaidimą ir bendrą pasaulį, kuriame žaidėjai gali susitikti miestuose, kad galėtų prekiauti, susiburti į kovą prieš pasaulio bosus arba pereiti į PVP zonas, kad išbandytų savo įgūdžius prieš kitus žaidėjus be jokių laukiamųjų žaisdami kryžminį žaidimą, stebėdami kryžminį progresą ir bendradarbiaudami ant sofos su Xbox.

Tai tik Diablo® IV pradžia su naujais įvykiais, istorijomis, sezonais, atlygiu ir dar daugiau grėsmingų pavidalų ateityje.

Diablo IV 2X pakopų praleidimo sąlygos
Standartinės Battle.net ir Diablo IV sąlygos taikomos kodams išpirkti ir atlygiui panaudoti, įskaitant tebegaliojančią Battle.net paskyrą, kuri turi prieigą prie žaidimo, interneto ryšį bei platformą žaisti žaidimą, atitinkančią minimalius Diablo IV skirtus sistemos reikalavimus. Diablo IV parduodamas atskirai. Kodai turi būti panaudoti 2024 m. gruodžio 31 d. arba anksčiau.