Diablo IV premijinis mūšio leidimas

Diablo IV premijinis mūšio leidimas

Select an option
9,000 points
SIGN IN TO REDEEM

Gaukite nuodėmingą ir stilingą atlygį atnaujindami į premijinį arba paspartintą mūšio leidimą. Užsidirbkite pereidami per 90 pakopų ir atrakinkite kosmetikos atlygį, pvz., Awoken Armor Sets, Mounts & Mount Armor, Platinum ir kt.

Diablo® IV – tai kraštutinių veiksmų RPG patirtis, pasižyminti nesibaigiančiu žudymo blogiu, nesuskaičiuojamais gebėjimais valdyti, košmariškais požeminiais kalėjimais ir legendiniu grobiu. Dalyvaukite kampanijoje atskirai arba su draugais, susitikite su įsimintinais personažais nuostabiai paslaptingose aplinkose ir susidomėjimą keliančioje istorijoje arba tyrinėkite išplėstinį finalinį žaidimą ir bendrą pasaulį, kuriame žaidėjai gali susitikti miestuose, kad galėtų prekiauti, susiburti į kovą prieš pasaulio bosus arba pereiti į PVP zonas, kad išbandytų savo įgūdžius prieš kitus žaidėjus be jokių laukiamųjų žaisdami kryžminį žaidimą, stebėdami kryžminį progresą ir bendradarbiaudami ant sofos su Xbox.

Tai tik Diablo® IV pradžia su naujais įvykiais, istorijomis, sezonais, atlygiu ir dar daugiau grėsmingų pavidalų ateityje.

Diablo IV premijinio mūšio leidimo sąlygos
Standartinės Battle.net ir Diablo IV sąlygos taikomos kodams išpirkti ir atlygiui panaudoti, įskaitant tebegaliojančią Battle.net paskyrą, kuri turi prieigą prie žaidimo, interneto ryšį bei platformą žaisti žaidimą, atitinkančią minimalius Diablo IV skirtus sistemos reikalavimus. Diablo IV parduodamas atskirai. Kodai turi būti panaudoti 2024 m. gruodžio 31 d. arba anksčiau.