Diablo IV paspartintas mūšio leidimas

Diablo IV paspartintas mūšio leidimas

Select an option
22,500 points
SIGN IN TO REDEEM

Gaukite nuodėmingą ir stilingą atlygį pereidami per 90 paspartinto mūšio leidimo pakopų bei atrakinkite kosmetikos atlygį, Platinum ir kt. Be to, paspartintas mūšio leidimas siūlo 20 pakopų praleidimą ir papildomą kosmetiką, kad būtų galima nulupti dar daugiau jūsų demono odos.

Diablo® IV – tai kraštutinių veiksmų RPG patirtis, pasižyminti nesibaigiančiu žudymo blogiu, nesuskaičiuojamais gebėjimais valdyti, košmariškais požeminiais kalėjimais ir legendiniu grobiu. Dalyvaukite kampanijoje atskirai arba su draugais, susitikite su įsimintinais personažais nuostabiai paslaptingose aplinkose ir susidomėjimą keliančioje istorijoje arba tyrinėkite išplėstinį finalinį žaidimą ir bendrą pasaulį, kuriame žaidėjai gali susitikti miestuose, kad galėtų prekiauti, susiburti į kovą prieš pasaulio bosus arba pereiti į PVP zonas, kad išbandytų savo įgūdžius prieš kitus žaidėjus be jokių laukiamųjų žaisdami kryžminį žaidimą, stebėdami kryžminį progresą ir bendradarbiaudami ant sofos su Xbox.

Tai tik Diablo® IV pradžia su naujais įvykiais, istorijomis, sezonais, atlygiu ir dar daugiau grėsmingų pavidalų ateityje.

Diablo IV paspartinto mūšio leidimo sąlygos
Standartinės Battle.net ir Diablo IV sąlygos taikomos kodams išpirkti ir atlygiui panaudoti, įskaitant tebegaliojančią Battle.net paskyrą, kuri turi prieigą prie žaidimo, interneto ryšį bei platformą žaisti žaidimą, atitinkančią minimalius Diablo IV skirtus sistemos reikalavimus. Diablo IV parduodamas atskirai. Kodai turi būti panaudoti 2024 m. gruodžio 31 d. arba anksčiau.