Diablo IV Paātrinātā kaujas caurlaide

Diablo IV Paātrinātā kaujas caurlaide

Select an option
22,500 points
SIGN IN TO REDEEM

Nopelniet grēcīgi stilīgas balvas, izmantojot 90 Paātrinātās kaujas caurlaides līmeņus, un atbloķējiet atzinības balvas, platīnu un daudz ko citu. Turklāt Paātrinātā kaujas caurlaide piedāvā 20 līmeņu izlaišanas iespējas un papildu atzinības balvas, lai dēmonu lidināšanai piešķirtu vēl vairāk spēju.

Diablo® IV ir izcilākā Action RPG pieredze ar nebeidzamu ļaunumu, kas jāizskauž, neskaitāmām spējām pārvaldīt, murgainiem cietumiem un leģendāru laupījumu. Uzsāciet kampaņu vienatnē vai kopā ar draugiem, satiekot neaizmirstamus varoņus, izmantojot skaistos, tumšus iestatījumus un aizraujošu stāstu, vai izpētiet plašu beigu spēli un kopīgo pasauli, kurā spēlētāji var satikties pilsētās, lai tirgotos, sadarbotos, cīnītos ar pasaules bosiem vai iekāptu PVP zonās, lai pārbaudītu savas prasmes pret citiem spēlētājiem — nav nepieciešami lobiji — ar savstarpēju spēli, savstarpēju progresu un sadarbību Xbox.

Šis ir tikai Diablo® IV sākums — pie apvāršņa pavīd jauni notikumi, stāsti, sezonas, balvas un daudz kas cits.

Diablo IV Paātrinātās kaujas caurlaides noteikumi un nosacījumi

Battle.net un Diablo IV standarta noteikumi un nosacījumi attiecas uz kodu un atlīdzību izmantošanu, tostarp uz Battle.net kontu labā stāvoklī, kuram ir piekļuve spēlei, interneta savienojumam un platformai, lai spēlētu spēli, kas atbilst minimālās sistēmas prasībām Diablo IV spēlei. Diablo IV pārdod atsevišķi. Kodi ir jāizmanto līdz 2024. gada 31. decembrim, ieskaitot.