Kaugete aegade salaaare – 150 münti

Kaugete aegade salaaare – 150 münti

Select an option
1,700 points
SIGN IN TO REDEEM

Sea of Thieves Pirate Emporium pakub hulgaliselt rõõmu piraatidele, kes soovivad lainetele jälge jätta, alates laevadest ja relvakomplektidest kuni ülemeelike lemmikloomade ja kostüümideni. Pirate Emporiumis saab kulutada iidseid münte, et saada sealseid aardeid jpm.

Osta iidseid münte, et kulutada neid Sea of Thieves'i mängusiseses Pirate Emporiumis. Kasuta neid esmaklassiliste toodete (nt laevakomplektide, relvade, rõivaste ja lemmikloomade) hankimiseks või tunne rõõmu uusimast hooajalisest Plunder Pass‘ist! Ükskõik, kas otsid loomast kaaslast, stiilset kostüümi oma piraadile või uhket kuju oma võimsale laevale, külasta Sea of Thieves'i Pirate Emporium‘it ja vaata, mida iidsete müntide eest soetada saab.

Sea of Thieves: Iidsete müntide paki tingimused

Pead nõustuma Microsofti teenuste lepinguga (microsoft.com/msa). Nõuab allalaadimist (tähtsa salvestusruumi, lairiba Interneti-ühenduse ja Interneti-teenuse pakkuja tasud). Võib nõuda täiendavat riistvara ja tellimusi. Funktsioonid, teenused ja tugi pole kõigis piirkondades saadaval (xbox.com/regions) ja võib aja jooksul muutuda või olla kasutuselt kõrvaldatud. Võib sisaldada mängusiseseid oste. Vajalik on Microsofti konto. Nõuab mängu Sea of Thieves ja konsoolil Xbox Game Pass Ultimate või Xbox Game Pass Core (kõiki müüakse eraldi). Koodid ei ole tagastatavad, välja arvatud seadusega nõutud juhtudel.