Diablo IV Premium Battle Pass

Diablo IV Premium Battle Pass

Select an option
9,000 points
SIGN IN TO REDEEM

Teenige patuselt stiilseid auhindu, kui täiendate Premiumile või Accelerated Battle Pass‘ile. Teenige 90 tasandit ja avage kosmeetilised preemiad, nagu Awoken Armor Sets, Mounts & Mount Armour, Platinum jpm.

Diablo® IV on ülim põnevus-RPG-kogemus, kus on lõputult tapmiskurjust, lugematul hulgal meistrivõimeid, painajalikke maa-aluseid käike ja legendaarseid rüüsteretki. Alustage kampaaniat üksi või koos sõpradega, kohtudes meeldejäävate tegelastega kaunilt tumedate seadete ja haarava loo kaudu, või uurige ulatuslikku lõppmängu ja jagatud maailma, kus mängijad saavad kohtuda linnades, et kaubelda, ühineda maailma liidritega võitlemiseks või laskuda PVP tsoonidesse, et oma oskusi teiste mängijate vastu proovile panna – eestoad pole vajalikud – Xboxi ristmängu, ristedenemise ja diivanikoostööga.

See on Diablo® IV jaoks alles algus – silmapiiril on uued sündmused, lood, hooajad, auhinnad jpm.

Diablo IV Premium Battle Pass‘i tingimused
Battle.neti ja Diablo IV standardtingimused kehtivad koodide lunastamisel ja preemiate, sealhulgas heas seisukorras Battle.neti konto kasutamisel, millel on juurdepääs mängule, Interneti-ühendus ja mängu mängimiseks platvorm, mis vastab Diablo IV minimaalsetele süsteeminõuetele. Diablo IV müüakse eraldi. Koodid tuleb lunastada hiljemalt 31. detsembril 2024.