Kadimlerin Gizli Hazinesi – 1000 Sikke

Kadimlerin Gizli Hazinesi – 1000 Sikke

Select an option
8,500 points
SIGN IN TO REDEEM

Sea of Thieves Korsan Dükkânı, gemi ve silah setlerinden neşeli evcil hayvanlara ve kostümlere kadar dalgalarda iz bırakmak isteyen oyuncuların korsanlarını dönüştürmek için kullanabilecekleri kozmetikler sunar. Korsan Dükkânı'ndan bu özel ögeleri satın almak için Antik Sikkelerinizi kullanabilirsiniz.

Sea of Thieves’in oyun içi Korsan Dükkanı’nda harcamak için Antik Sikke paketleri satın alın. Antik Sikkelerinizi kullanarak gemi setleri, silahlar, kostüm ve evcil hayvanlar gibi premium kozmetikler veya son Sezonun Yağma Kartı’nı alın! Sea of Thieves Korsan Dükkânını ziyaret edin ve size eşlik edecek hayvan yardımcıdan korsanınız için şık bir kostüme veya muazzam geminiz için gösterişli gemi başı süsüne kadar Antik Sikkelerinizi kullanarak neler alabileceğinizi görün.

Sea of Thieves: Antik Sikke Paketi Hüküm ve Koşullar

Microsoft Hizmet Sözleşmesi’ni kabul etmelisiniz (microsoft.com/msa). İndirme gerektirir (önemli bir depolama alanı ve geniş bant internet bağlantısını gerektirir ve İSS ücretleri uygulanabilir). Ek donanım ve abonelikler gerektirebilir. Tüm bölgelerde aynı özellikler, hizmetler ve destek sunulmayabilir (xbox.com/regions) ve zaman içinde değişkenlik gösterip kullanımdan kaldırılabilir. Oyun içi satın alma içerebilir. Microsoft Hesabı gereklidir. Sea of Thieves oyunu ve konsolda Xbox Game Pass Ultimate veya Xbox Game Pass Core aboneliği (hepsi de ayrı satılır) gerektirir. Yasalar uyarınca gerekli olan haller dışında kodlar iade edilmez.