Diablo IV Premium Battle Pass

Diablo IV Premium Battle Pass

Select an option
9,000 points
SIGN IN TO REDEEM

Premium veya Accelerated Battle Pass yükseltmesi sayesinde inanılmaz şıklıkta ödüller kazanın. 90 seviye boyunca ilerlerken Uyanmış Zırh Setleri, Binek ve Binek Zırhı, Platinler ve daha fazlasından oluşan kozmetik ödüllerin kilidini açın.

Diablo® IV katledilmesi gereken sonsuz kötülük, ustalaşılacak sayısız yetenek, kabus gibi zindanlar ve efsanevi bir ganimetin yer aldığı en üst düzey aksiyon RPG deneyimidir. Savaşa ister tek başınıza isterse de arkadaşlarınızla girin ve karanlık olduğu kadar büyüleyici mekânlarda ve sürükleyici hikâyelerde unutulmaz karakterlerle tanışın ya da uçsuz bucaksız oyun sonu safhasını keşfedin.Oyuncularla ticaret için kasabalarda buluşabileceğiniz, grup kurarak dünya patronlarıyla savaşabileceğiniz veya PvP alanlarında yeteneklerinizi test edebileceğiniz ortak bir dünyada ilerlemenin tadını çıkarın. Üstelik bunların hiçbiri için lobi gerekmez. Oyunun Xbox sürümünde çapraz oyun, çapraz ilerleme ve aynı koltukta birlikte oynama modları bulunur.

Bu Diablo® IV için sadece bir başlangıç. Ufukta yeni etkinlikler, hikâyeler, sezonlar, ödüller ve daha fazlası var.

Diablo IV Premium Battle Pass Hüküm ve Koşulları
Oyuna, İnternet Bağlantısına ve Diablo IV için minimum sistem gereksinimlerini karşılayan bir oyun platformuna erişimi olan, kullanıma açık bir Battle.net hesabı dâhil olmak üzere kodların ve ödüllerin kullanımında standart Battle.net ve Diablo IV hüküm ve koşulları geçerlidir. Diablo IV ayrı satılır. Kodlar en geç 31 Aralık 2024 tarihine kadar kullanılmalıdır.