Втрачена скриня предків – 550 монет

Втрачена скриня предків – 550 монет

Select an option
5,100 points
SIGN IN TO REDEEM

Sea of Thieves Pirate Emporium пропонує низку приємностей для піратів, які бажають залишити свій слід на хвилях, починаючи з кораблів і наборів зброї та закінчуючи жвавими домашніми тваринами й костюмами для трансформування образу вашого пірата. Стародавні монети можна витрачати в Pirate Emporium в обмін на ці скарби та багато інших речей.

Купуйте набори Стародавніх монет, щоб витрачати їх у Pirate Emporium у грі Sea of Thieves. Використовуйте монети для отримання преміум-елементів, які формуватимуть ваш образ, як-от наборів кораблів, зброї, одягу й домашніх тварин, або розщедріться на перепустку Plunder Pass з останнього сезону! Що б ви не шукали: вірного чотирилапого друга, стильний костюм для свого пірата або імпозантну фігуру для встановлення для носі вашого величного корабля, відвідайте Pirate Emporium у Sea of Thieves і дізнайтеся, як далеко вас заведуть Стародавні монети.

Sea of Thieves: умови та положення стосовно Наборів стародавніх монет

Ви також повинні прийняти Угоду про використання служб Microsoft (microsoft.com/msa). Передбачено завантаження (потрібно мати багато вільного простору на пристрої, використовувати широкосмугове підключення до мережі Інтернет і врахувати тарифи інтернет-провайдера). Може вимагатися використання додаткового обладнання та оформлення додаткових підписок. Функції, служби та підтримка доступні не в усіх регіонах (xbox.com/regions) і можуть пропонуватися в різних форматах, змінюватися або вилучатися у зв’язку із застарілістю. Може містити покупки в іграх. Вимагається наявність облікового запису Microsoft. Потрібна гра Sea of Thieves і консоль Xbox Game Pass Ultimate або Xbox Game Pass Core (усі елементи продаються окремо). Вартість кодів не відшкодовується, за винятком випадків, що передбачені законодавством.