Преміальний бойовий пропуск Diablo IV

Преміальний бойовий пропуск Diablo IV

Select an option
9,000 points
SIGN IN TO REDEEM

Отримайте стильні винагороди, перейшовши на Преміальний або Пришвидшений бойовий пропуск. Пройдіть 90 рівнів, щоб розблокувати винагороди-декоративні комплекти, як-от комплекти броні Awoken, броня Mounts & Mount, платина та багато іншого.

Diablo® IV ‒ найкраща рольова гра типу RPG з нескінченною кількістю зла, яке потрібно винищити, незліченними здатностями, які потрібно опанувати, кошмарними підземеллями та легендарними трофеями. Проходьте кампанію самостійно чи з друзями, знайомтеся з незабутніми персонажами в межах гарних похмурих декорацій і захоплюючого сюжету, або дослідіть обширні можливості після проходження всіх сцен і спільний світ, у якому гравці можуть зустрічатися в містах для торгівлі, об’єднуватися, щоб перемогти світових босів, чи спускатися в PVP-зони, щоб перевірити свої навички в боях з іншими гравцями (лоббі не знадобиться), грати на різних платформах і використовувати винагороди на кожній із них, а також створити свою команду під час гри на Xbox.

Це лише перші з чудових новин щодо Diablo® IV ‒ незабаром стане відомо про нові події, історії, сезони, винагороди тощо.

Умови Преміального бойового пропуску Diablo IV
На застосування кодів і використання винагород поширюються стандартні умови Battle.net і Diablo IV, зокрема щодо наявності чинного облікового запису з доступом до гри, підключення до Інтернету й платформи для гри, що відповідає мінімальним системним вимогам для Diablo IV. Diablo IV слід купувати окремо. Коди потрібно застосувати до 31 грудня 2024 року.