Пришвидшений бойовий пропуск Diablo IV

Пришвидшений бойовий пропуск Diablo IV

Select an option
22,500 points
SIGN IN TO REDEEM

Отримуйте гріховно стильні винагороди, пройшовши 90 рівнів Пришвидшеного бойового пропуску, і розблоковуйте декоративні комплекти, платину та багато іншого. Крім того, Пришвидшений бойовий пропуск дає змогу пропустити 20 рівнів і надає додаткові декоративні комплекти, завдяки яким розправа над демонами стає ще захопливішою.

Diablo® IV ‒ найкраща рольова гра типу RPG з нескінченною кількістю зла, яке потрібно винищити, незліченними здатностями, які потрібно опанувати, кошмарними підземеллями та легендарними трофеями. Проходьте кампанію самостійно чи з друзями, знайомтеся з незабутніми персонажами в межах гарних похмурих декорацій і захоплюючого сюжету, або дослідіть обширні можливості після проходження всіх сцен і спільний світ, у якому гравці можуть зустрічатися в містах для торгівлі, об’єднуватися, щоб перемогти світових босів, чи спускатися в PVP-зони, щоб перевірити свої навички в боях з іншими гравцями (лоббі не знадобиться), грати на різних платформах і використовувати винагороди на кожній із них, а також створити свою команду під час гри на Xbox.

Це лише перші з чудових новин щодо Diablo® IV ‒ незабаром стане відомо про нові події, історії, сезони, винагороди тощо.

Умови Пришвидшеного бойового пропуску Diablo IV
На застосування кодів і використання винагород поширюються стандартні умови Battle.net і Diablo IV, зокрема щодо наявності чинного облікового запису з доступом до гри, підключення до Інтернету й платформи для гри, що відповідає мінімальним системним вимогам для Diablo IV. Diablo IV слід купувати окремо. Коди потрібно застосувати до 31 грудня 2024 року.